MAXI ZOO

MAXI ZOO
735 204 950

Show floor plan

.

Szanowni Państwo,

w rządowym rozporządzeniu wprowadzającym stan zagrożenia epidemicznego, sklepy z produktami dla zwierząt nie zostały wskazane jako placówki, które zostaną zamknięte. Stąd wszystkie sklepy stacjonarne MAXI ZOO pozostaną otwarte.
 

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz naszych Pracowników postanowiliśmy skrócić czas otwarcia sklepu do 10 godzin: 09:00 – 19:00.

Powyższe zmiany wprowadzamy z dniem 15 kwietnia 2020 r, i potrwają do czasu unormowania się obecnej sytuacji .
 

Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz naszych Pracowników jest dla nas najważniejsze. Cały czas dokładamy wszelkich starań, by nasze placówki spełniały wszystkie zalecenia wydawane przez GIS i poszczególne ministerstwa.

W naszych sklepach podjęliśmy szereg działań, które mają za zadanie ochronę naszych Klientów i personelu. Wprowadziliśmy wyłącznie płatności bezgotówkowe (karta, telefon), w każdym sklepie dostępne są również środki dezynfekujące. We wszystkich placówkach Maxi Zoo umieściliśmy dla Państwa plakaty informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów, dodatkowo nasi pracownicy mogą Państwa poprosić, by w sklepie jednocześnie znajdowało się maksymalnie 15 osób i by przestrzegali Państwo bezpiecznej odległości stojąc w kolejce.

Wydłużyliśmy także prawo zwrotu zakupionych towarów – obecnie ze względu na ograniczenie transakcji gotówkowych nie przyjmujemy zwrotów, ale przedłużyliśmy prawo ich dokonywania do 45 dni.

Bardzo dziękujemy Państwu za zrozumienie i współpracę w tej wyjątkowej dla wszystkich sytuacji.

Maxi Zoo to sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, należąca do niemieckiej firmy Fressnapf. Na polskim rynku istnieje od 2012 roku, otwierając każdego roku kolejne sklepy w całej Polsce.

 

Sklep Maxi Zoo oferuje szeroki wachlarz produktów żywnościowych znanych marek oraz posiada bogaty wybór produktów marek własnych charakteryzujących się wyjątkowym składem oraz atrakcyjną ceną w stosunku do jakości.

Maxi Zoo to nowoczesny sklep, w którym klient znajdzie nie tylko produkty dla swojego pupila, ale również otrzyma fachowe porady dotyczące doboru diety, pielęgnacji  i dbania o zdrowie czworonoga.

 

Nasi pracownicy zawsze chętnie doradzą wszystkim właścicielom zwierząt domowych, a wszystkie porady dostosowane są do potrzeb danego gatunku pupila.

Nasi konsultanci przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani. Dzięki temu posiadają aktualną wiedzą, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli.

 

Ponadto, Maxi Zoo organizuje cyklicznie spotkania z behawiorystami czy trenerami oraz ścisłe współpracuje z lokalnymi schroniskami dla zwierząt.

 

To co nas charakteryzuje to fakt, że zwierzęta są mile widziane w naszych sklepach!

 

Przyjdź do Maxi Zoo ze swoim pupilem i sprawdź nasze najlepsze oferty.

 

Zapraszamy!