LOVE IT

LOVE IT

Pokaż na planie

.

Pizzeria LOVE IT zrodziła się z potrzeby rozpowszechnienia tradycji włoskiej kuchni na resztę świata, poczynając od oryginalnych smaków, po wysoką jakość surowców. Pochodząca od mistrzów wyrobu pizzy,  pizza LOVE IT została uznana przez UNESCO za dziedzictwo kulturowe. Pizza LOVE IT w swojej prostocie zaspokaja wszystkie potrzeby – szczęścia i chęci spędzania czasu wspólnie z bliskimi.

Sekret kryje się u podstaw, w formie ciasta do pizzy, którego twórcą jest Giorgio Sabbatini, wielokrotnie nagradzany włoski mistrz robienia pizzy. Istotą jest lekkość, która opiera się na prostych składnikach oraz odpowiednio dobranych rodzajów mąk i włoskich oliw. Dzięki tym zasadom, gwarantowana jest jakość i bogatość aromatów na wszystkie sezony. 

Wszystkie nasze wyroby powstały zgodnie z filozofią lekkości smaków, dzięki czemu pizza jest nie tylko smaczna, ale również lekkostrawna.

Oznacza to, że możesz jeść tyle pizzy, ile chcesz, a przede wszystkim w smakach, na jakie masz ochotę!

Love IT jest zawsze idealnym rozwiązaniem dla Twojej nieposkromionej chęci na pizzę na każdą okazję. Jest znakomitym wyborem na przerwę w zakupach, lunch albo zwykłą przekąskę.