KFC

KFC
+48 713862036

Pokaż na planie

.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania  w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 18 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 240 restauracji KFC.

 

Zapraszamy do KFC w Futura Park Kraków, gdzie  w menu restauracji znajdziemy klasyczne pozycje, oferty sezonowe oraz menu śniadaniowe, dostępne codziennie do godziny 11:00 

Wielbiciele nowych technologii mogą korzystać z nowoczesnego rozwiązania: Zamów i odbierz – Przeskocz kolejkę. To innowacyjny sposób zamawiania ulubionych dań za pomocą aplikacji mobilnej, który pozwala uniknąć czekania w kolejce do kasy.